Ek İş

Evde Boncuk Dizme işi

Merhaba sevgili takipçilerimiz, Bir çok konuda sizlere ilanlar sunan ekibimiz olarak bu sefer herkesin özellikle bir çok ev hanımlarının merak ettikleri o güzel evde boncuk işi hakkında bilgilerinin ve ilanını hazırladık ve sizler için en iyi şekilde nasıl bir yol izlenilmeli anlatımlar sergilemiş bulunmaktayız. Bildiğiniz üzere genelde ev hanımlarının merak ettikleri bu konular bir bakıma kolay yönleri ve yüksek kazançları ile bizleri cezbediyor olsa da bazen evde çalışmak isteyen bey efendilerinde ilgisini çekmektedir. Evinizde oturduğunuz yerden kolaylıkla çalışabilir bu işlemleriniz ardından kazanç elde edebilirsiniz, Aylık ortalama 1.500 TL ve 3.000 TL gibi güzel rakamlara ulaşmak kesinlikle bu işle birlikte zor olmayacaktır. Ev hanımlarına evde boncuk işi olarak bir çok hanımın aradığı bir iştir. Boncuk işi alan yerler genel anlamda bu işleri sizlere gönderir ve yaptığınız işleri geri alır sizler sadece renklere ayırma yahut dizme işi ile uğraşırsınız.

Evde Boncuk Dizme işi

Başvurularınız da bir adım ön planda durmak adına sistem tarafından geliştirilen paylaş kazan etkinliğimize katılabilirsiniz bu ilanımızı başvuru yaptıktan hemen sonra facebook profilinizde herkese açık bir şekilde paylaşırsanız başvurularınız da herkesten önce olursunuz.

Bizleri sosyal medya hesaplarımızdan kolaylıkla takip edebilir her paylaşılan bilgilerden anlık haberdar olabilirsiniz bunlar için tek yapmanız gereken sadece Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı Beğenip takip etmeniz olacaktır. Kısa süre içerisinde videolu anlatımlar ile işler nasıl ne tür işlerde ne gibi zorluklar ile karşılaşabileceğinizi anlatacağız.

İlginizi Çekebilir:  Evde Kulak Çubuğu Paketleme işi

Ayrıca Mail adresleriniz ile sistemimize kayıt olabilir, anlık olarak bildirimlerden yararlanabilirsiniz.

Boncuk dizme işi

Boncuk dizmeler genelde sizlere verilen misina üzerine kolye yahut bileklik şeklinde dizme işinden birisidir. Bu işleri aldığınız anda teslim sayısına göre 1000 bilekliğe 60 70 tl alabilirsiniz normal bir kişi 8 saatlik çalışma prensiplerinde bu sayıları kolaylıkla yapabilmektedir. Aylık ortalama geliriniz 2000 TL gibi rakamlara ulaşabilmektedir.

Boncukları renklerine ayırma

Boncuklar sizlere bir çuvalda karışık olarak gelir ve sizlerde bu boncukları renklerine ayırırsınız aslında oldukça basit olarak gözüken bu işler ara sıra göz yorgunluklarına neden olduğu için 2 saatte bir 30 dakika mola vermeniz gerekmektedir. Bu şekilde kilo ile çalışılacak ve Çuval başına 70 TL olabileceksiniz.

Evde boncuk işi ne kadar kazandırır ?

Sorulan soruların arasında cevaplanacak olan sorulardan birisi “Evde boncuk işi ne kadar kazandırır ?” olmuştur. Cevaben verebileceğimiz cevap kesinlikle net bir rakam olmamakla birlikte minimum kazanabileceğiniz tutar aslında 1500 TL olarak hesaplanmıştır, üzeri elbette olabilir lakin maksimum tutar o anki taleplere göre değişmektedir. Bu nedenle sizlere minimum tutarın bile Türkiyemiz şartlarına göre güzel ve iç açıcı olduğunu belirtmek isteriz.

Başvuru nasıl yapılır?

Başvuru yapmak için öncelikle bir adet mail adresiniz olması gerekmektedir. Mail adresinizi kesinlikle gündelik olarak kullandığınızdan emin olmalısınız. Firmalar verdikleri yahut verecekleri işleri oradan iletişim kurarak sizleri bilgilendirmektedirler. İsminizi soy isiminizi yaşadığınız il ve ilçeyi mutlaka yazarak daha önce bu tarz deneyimleriniz oldu mu olmadı mı belirtmeniz sizin yararınıza olacaktır.

İlginizi Çekebilir:  Evde Çorap Etiketleme işi

Ortalama iş onayı 1 ay ve üzeri olurken, Olumsuz olarak dönüş yapılmamaktadır, sonraki günler içerisinde olumlu yanıt alırsanız eğer bunlar mail ile bildirilecektir.

Sizlere Evde boncuk işi 2020 hakkında bilgileri sunduk ve göstermiş olduğunuz ilgilerden dolayı teşekkür eder bir sonraki ilanımızı takip etmenizi ve başvurularınızı erkenden yapmanızı tavsiye eder iyi günler dileriz. Evde ek işi ekibi

2 Yorum

  1. iki çocuk annesi bir ev hanımıyım çocuklarımın ihtiyaçlarını karşılamak için ek işe ihtiyacım var değerlendirir ve olumlu dönüş yaparsanız çok memnun olurum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün