Ek İş

Evde Galoş Paketleme işi

Yine bir evde ek iş imkanı yazım ile sizlerle birlikteyim. Hepimiz bazen her şey bitti bu kadar diyoruz, artık yapamıyorum hayat bana o kadar çok sert davranıyor ki bunu kaldıramıyorum diyor ve kabuğunuza kapanıyorsunuz. Bunları söyleyen o kadar çok kişi var ki ama ne yazık ki uygulayamıyorlar. Neden mi? Çünkü bakmak da zorunlu oldukları çocukları ve eşleri vardır hatta annesi babası bile. İşte bu sebeplerin altında yinede evine bakmak zorundadır. bu yüzden böyle kişiler için her şey bittiğinde bile ufak bir umut ışığı her zaman vardır. Giderek zorlaşan hayat şartlarının altında yaşamak oldukça zorlanmaya başlamıştır. Örnek veriyorum Üniversite bile bitirmiş olan kişiler işsizlik ile karşı karşıya kalmaktadır. Lise veya ilk okul bitirmiş bir kişi neden işsiz kalmasın değil mi diyoruz ama artık ne lise nede üniversite bitirmiş olan kişiler para sıkıntısı yaşamadan evine ek gelir elde edebilecektir peki nasıl değil mi bu kadar emin konuşuyorum. Çünkü yeni evde ek iş imkanı olan Evde Galoş Paketleme işi 2020 sayesinde 2000 den fazla kişi ek gelir sahibi olabilecektir.

Evde Galoş Paketleme işi 2020

Galoşlar galoşlar.. Galoşları nerelerde kullanıyoruz hatta nerelerde görüyoruz? Ben genellikle ana okulların da ve özellikle de özel doktor polikliniklerin de rastlıyorum. Aslında daha fazla alanlarda kullanılması öne sürülse bile artık o kadar çok temizliğe dikkat edilmemektedir. Galoşların asıl amacı dışarıdan gelen mikropların yer ile temasını kesmektedir. Bildiğiniz gibi el ve ayaklarımızda bulunan mikroplar oldukça fazladır. gelelim galoş işini nasıl yapacağınıza. Galoş giyerken fark etmissinizdir. bir galoşu aldığınızda çorap gibi çifti içindedir. İşte siz bu işi yaparak para kazanacaksınız. Firmanın size göndereceği galoşları birbirine geçirerek birer çorap buketi yapacak ve hak ettiğiniz tutarı kazanacaksınız. Firma size aylık 90200 adet çift galoş elde edecek kadar tekli galoş gönderecektir. Bu istenilen rakamı yapıp teslim ettikten sonra firma emeğinizin karşılığı olan 2500 Türk lirasını sizlere verecektir.

İlginizi Çekebilir:  Evde Davetiye Katlama işi

unutmadan söylemek isterim. Biz neden evde ek iş arıyoruz? maaşımız yetmediği için mi yoksa dışarı da çalışacak bir iş imkanı bulamadığımız için mi? Cevabınız ne olursa olsun evde ek iş alırsanız grup halinde yapmanızı öneririz. Hem daha bereketli  olacaktır. Hemde sizin sayenizde kaç aile daha ekmek alacaktır. Bunu düşünün derim başvurularınızı Evde Galoş Paketleme işi 2020 veren firmalara gönderirken.. Hem de evde arkadaş çevrenizden oluşturduğunuz grup ile keyifli zaman geçirirken para kazanmak daha eğlenceli olacaktır.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün