Ek İş

Evde Kulak Çubuğu Paketleme işi

Bol renkli bir günden Tünaydın arkadaşlar 🙂 Çocukları okula eşinizi de işe gönderdikten sonra evin işlerini de bitirdiğinize göre biraz elime telefonu alıyım da internette geziyim dediniz. Hop diye karşınıza Evde Kulak Çubuğu Paketleme işi   çıktı? Acaba bu iş nedir? Nasıl yapılır? Kimler sahip olabilir değil mi? Merak ettiğiniz bütün sorular için sizin için detaylandırdık.

Evde Kulak Çubuğu Paketleme işi

Evinizde geçen boş zamanlarınızı para kazanarak değerlendirmek ve ailenizin bütçesine destek olmak istemez misiniz ? Bir de unutmadan söylemek istiyorum. Evde ek iş imkanları sadece ev hanımları için değildir. Öğrenciler içinde geçerlidir. Ailesinden ayrı başka bir şehirde okuyan üniversite öğrencilerini iyi bilirim. Hem okuyıp hemde geçinmek için çalışmak bir hayli zordur. Bunun için evde ek iş imkanlarından Üniversite öğrencileri de yararlanabilir ve ek gelir elde etmek için her gün derslerinden arda kalan zamanlarda paketleme işi ile para kazanabilirler.

Böylelikle dışarı da çalışarak yorulduğu kadar yorulmazlar ve geçim sıkıntılarını ortadan kaldırmış olurlar. Bir evde ek iş veren firma iş sağlayacağı kişilerde genellikle aradığı özellikler şunlardır. Neden bu işe ihtiyacı var ve bu işi tercih etmesinin sebepleri nelerdir? Yani dışarıda çalışmaya engeliniz yok ise size evde ek iş sağlamazlar. Dışarı da çalışmaya engel durumlar nelerdir? 0-6 yaş grubu çocuk sahibi olmak, Yaşlı, anne baba gibi büyüklerine bakmak da yükümlü olmak gibi durumlar dışarıda çalışmaya engel durumlardır. Böyle durumlara sahip olan Türkiye Vatandaşlarına Firmalar normalde fabrikalar da sağladıkları iş imkanlarını evlere ek iş olarak sağlamaktadırlar.

İlginizi Çekebilir:  Evde Boncuk Dizme işi

Evde Kulak Çöpü Paketleme işi

Peki evde ek iş veren firmaların sağladığı iş imkanını nasıl yapacağız ne gibi yollar izlememiz gerekiyor? Firma size gerekli olacak bütün malzemeleri eksiksiz olarak tamamlayıp göndermektedir. Sizden istediği sadece 100 adet kulak çubuğunu gönderdikleri plastik şeffaf kutunun içerisine dik olarak yerleştirip kapağını kapatmanızı istemektedirler. Toplam 2 haftalık süre içerisinde 12000 adet kulak çubuğu paketlemesini tamamlamanız gereklidir.

Kulak çubuğunu aslında doktorlar fazla önermeseler bile yine biz kolaya kaçmak için kulak çubuğu ile kulak içi temizliğimizi haftalık olarak yapmaktayız. Kulak çubukları hem kulak için olsun hem burun için olsun bir çok vücut temizliği için kullanılmaktadır. Bir çoğumuz kulak çubuğuna kulak çöpü de denir katta kulak karıştırıcısı bile diyenlerimiz vardır. Halk arasında farklı kelimeler ile anlatılmaya çalışan kulak çubuğu sayesinde artık bir ek gelir elde edebileceksiniz.

Bir çok ev hanımı veya öğrenci geçim sıkıntısı yüzünden baş ağrısı çekmektedir. Sürekli bu ödeme geldi ne yapacağım düşünceleri yüzünden kafamızı ağrıtıyoruz. Artık ek gelir elde edebilecek bir iş imkanı var ve Evde Kulak Çubuğu Paketleme işi  sayesinde güzel paralar kazanabileceksiniz.

3 Yorum

  1. Boyle bir işe ihtiyacım var yardım ederseniz sevınırım e posta mı kullabmıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün