Ek İş

Evde Kürdan Doldurma Paketleme işi

Her geçen gün yeni yeni kişiler evde ek iş sektörüne girmektedir. Her geçen gün büyüyen ek işler sayesinde bir çok kişi bu kapıdan gelir elde etmektedir. Bunları gören ve şahit olan kişiler ise Evlere verilen herhangi bir EVDE EK İŞ imkanına ulaşmaya çalışmaktadır. Bu yüzden bende size yardımcı olayım dedim ve Yeni evde ek iş imkanı olan Evde Kürdan Doldurma Paketleme işi   hakkında biraz bilgi topladım.

Evde Kürdan Doldurma Paketleme işi

Ah kürdan helede  et yemeği yedikten sonra elimizin aradığı en değerli ve hızlı dış temizleme aleti :)Kürdanlar hızlı bir şekilde dişimizin arasına giren kırıntı veya yemek parçalarını temizlememize yardımcı olan kısa çöp kıymık gibi tahtadan ürütilmiş 6.5cmlik küçük çubuklardır.Kürdanlar ne kadar sağlıklı olmasalar da diş temizliğinde kullanılmaya devam edilmektedir. Neden mi sağlıklı değil onuda söyliyim. Sert bir ürün olduğu için doğrudan ete dışın arasına dokurken kanamasına yol açmaktadır. Bir lokantaya gittiğinizde özellikle de sokak aralarında olan veya kebabçılara gittiğinizde masa da tuz karabiberin yanında kesinlikle kürdan bulunmaktadır. Herkesin de evinde kesinlikle bulunan kürdanlar sadece yemekten sonra dişimizin arasına giren parçaları temizlememiz için kullanılmamaktadır. Yiyecekleri sabitlemek için mutfakta, yiyecek olan kanepenin sunumu için ve yiyeceklerin üzerine dekor malzemesi yerleştirmek için çubuk görevini görmek için kürdan kullanılmaktadır. Yani anlayacağınız bu küçük tahta parçaları baya bir işimize yarıyor aslında. 🙂

İlginizi Çekebilir:  Evde Kulak Çubuğu Paketleme işi

Birde en güzel işimize yaradığı kısım biz ev hanımları için sağlanılan iş imkanı olacaktır. Bildiğiniz gibi yazımın başından beri tahta kıymık olduğunu söyledim. Bu yüzden de kesici olma olasılığı oldukça yüksektir. Zaten paketleme işlemini firmalar insan gücü olmadan ne yazık ki yapamamaktadır. Çünkü Çok ufak oldukları için firmalarda bulunan  makinelerin ısısı ile tutuşma olasılığı yüzünden insan gücü senelerdir kullanılmaktadır. Artık firmalar Fabrikada insan gücü kullanmak yerine eve göndererek yine aynı işi yapmalarını sağlamaktadırlar. Peki nasıl?

Evde Kürdan Doldurma Paketleme işi Veren Firmalar  

Öncelikle anlaşmış olduğunuz Evde Kürdan Doldurma Paketleme işi  veren firma nın  size göndereceği talimatları iyi anlamanız gereklidir. Güvenlik açısından eldivenleri kesinlikle kullanmanız gereklidir. Size gelecek olan kürdanların içinde bulunduğu kutu oldukça talaş gibi tozla kaplıdır. bu yüzden bu işe sahip olmak istiyorsanız evinizin bir odasını bu iş için kapatmanız gerekmektedir. Her pakette 20 adet olacak şekilde ufak küçük plastik kutulara dik bir şekilde yerleştirmeniz doldurmanız gerekmektedir. Toplam firmanın sizden isteyeceği miktar ise 7000 adet her birinin içinde 20 adet kürdan dolu olan plastik kutulardır. Bu işlemleri istenilen sürede tamamladığınız takdirde firmanın size ödeyeceği tutar ise 2000 Türk lirasıdır. Genellikle dediğim gibi evde ek iş veren firmaların sağladığı iş imkanları dar gelirli ve geçim sıkıntısı yaşayan ev hanımları tercih etmektedir. Firmalar da zaten böyle vatandaşlarımıza destek vermek amacı adı altında bu iş imkanlarını evlere sağlamaktadır.

3 Yorum

  1. Mugla merkezde oturuyorum işe cok ihtiyacim var dönus yaparsaniz sevinirim elim cok yatkindir paketleme işi yapmak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün