Ek İş

Evde Raptiye Paketleme işi

Günaydın mı desem Tünaydın mı desem bilemedim. Bugün sizlere yeni bir iş fikrini sunmak için erkenden kolları sıvadım arkadaşlar. Sizin için aslında eğlenceli bir iş imkanı olan Evde Raptiye Paketleme işi   hakkında neler öğrenmek istiyorsanız işin nasıl yapıldığını ve ne kadar ücret alacağınızın bilgisini sizler ile paylaştım.

Evde Raptiye Paketleme işi

Raptiyeleri nerelerde görüyoruz? ilk onu konuşalım arkadaşlar. Ben raptiyeyi ofiste, okulda ve devlet dairelerinde görüyorum.Asıl raptiyenin amacı mantar panoya bir takım notları tutturmaktır. Böylelikle her gün iş yerine gelen kişiler mantar panoda asılı olan listeye veya notlara dikkat etmektedirler. Bir nevi çivi görevi gören raptiyeleri bir çok farklı alanlarda da kullanabiliriz. Örneğin kolyelerinizi karışmasını engellemek için köpüğün üstüne renkli raptiyeleri batırarak her raptiyeye bir kolye asarak kolyelerimizin karışmasını engellemiş olabiliriz. Bunu sadece kolyelere değil küpe ve yüzzüklere de kullanabilirsiniz kızlar. bir nevi zararsız çivi olan Raptiyeler bir çok şeyi sabitlemek için kullanılmaktadır.

Gelelim iş imkanına değil mi ? Raptiyeler ne kadar zararsız çivi de olsa yinede delici özelliğe sahiptir. O yüzden Evde Raptiye Paketleme işi   ni aldığınızda güvenliğiniz için size gönderilen eldivenleri kullanmanız gerekmektedir. Firma her bir kutunun içerisinde 5 tane kırmızı , 5 tane sarı, 5 tane mavi 5 tane beyaz 5 tane yeşil olacak şekilde beş farklı renk grubundan paketlenmiş raptiye paketleri istemektedir. Her pakette toplam 25 adet raptiye olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. 9000 adet paketlenmiş raptiye kutusunun  paketleme işlemi için çevrenizdeki insanlardan yardım alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Sermayesiz Evde Para Kazandıran İşler

Ev hanımları neden işsiz? Çalışmak mı istemiyor sizce ? yoksa ne kadar çalışmak istese de ona uygun iş imkanı mı yok dersiniz? Ev hanımı kelimesini duyunca aklınıza ilk gelen ne ? Oh ne güzel evde oturuyor eşi para veriyor yaşıyor gidiyor değil mi? Aslında bu dışarıdan görünen arkadaşlar. Her ev hanımı evinde ayak ayak üstüne atıp oturmuyor. Eşi ona para verip de gezmiyor. Bazı ev hanımları var sadece eşine destek olmak için çeşitli iş imkanları aramaktadırlar. İşte böyle dar gelirli olan ev hanımlarına firmalar yardım etmek için evlerine ek iş imkanları göndermektedir. Neden mi evlere? Çünkü ev hanımı çocuğu olsun evin işleri olsun bir çok sorumluluğu var bunları yaparken arda kalan zamanı ise bir yerde çalışmak için yetecek bir zaman değildir. Günlük bir iki saat çalışarak ufak da olsa ek gelir elde etmek için ev hanımları Evde Raptiye Paketleme işi  gibi çeşitli paketleme montaj gibi işlere başvurularını yapmaktadırlar.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün