Ek İş

Makyaj Pamuğu Paketleme işi

Evde boş oturmak yerine elinde bir uğraş olsun ve bir takım güzel paralar kazanayım diyenler olarak hepinize merhaba arkadaşlar. Bugün yeni gelen Makyaj Pamuğu Paketleme işi   hakkında bilgiler sunmak için ufak bir metin ile karşınızdayım.

Makyaj Pamuğu Paketleme işi

Her bayan makyaj yapmayı çok sever ama güzel olan şeyler her zaman sağlıklı değildir öyle değil mi ? Yapmış olduğunuz makyajı eğer gözlerinizin altının kırışmasını istemiyor ve sivilce siyah nokta gibi cilt sorunları ile karşı karşıya kalmamak için uyumadan önce mutlaka makyaj temizleyici ile  makyajınızı çıkartmayı unutmayın kızlar benden sizlere tavsiye 🙂 Makyaj pamuğu ile rahatlıkla makyajını temizleyebilir ve nemlendirici ile cildinizi nemlendirebilirsiniz.

Biraz size bilgi sunduktan sonra sıra iş kısmına gelsin değil mi ? Öncelikle makyaj pamuğu sadece makyaj temizliği için değil ojemizi silmek içinde kullandığımız pamukdur. Yani pamuk pamuktur deriz ama yinede makyaj için olanı almaktan vazgeçmeyiz. Ben de eve aldığım pamuk olarak makyaj pamuğunu tercih ediyorum hem yuvarlak ve sıkıştırılmış olduğu için daha rahat kullanımı var hemde diğer pamuk poşeti gibi kopartma derdi olmadan ihtiyacım olana hazırdan ulaşabiliyorum.

Ahh çok uzattım yine ne yapıyım bir konu hakkında bütün bildiklerimi anlatmasam çatlarım. Nede olsa artık sizde benim bu konuşkan tavrımı biliyorsunuz 🙂 Artık biraz iş konuşmaya ne dersiniz hanımlar?

İlginizi Çekebilir:  Evde Çorap Etiketleme işi

Makyaj Pamuğu Paketleme işi Veren Firmalar 

Aklıma bir kg pamuk mu ağır yoksa 1 kg demir mi ağır sorusu geldi bir an 🙂 Neyse Evde ek iş olarak yeni yeni verilmeye başlanılan  Makyaj Pamuğu Paketleme işi   sayesinde bir çok ev hanımı ek iş sahibi olarak para kazanmaya başlayacaktır. Peki evde ek iş veren firmalar sizlere sağladığı Makyaj Pamuğu Paketleme işi   için sizden neler istiyorlar değil mi? En az 2 yada 5 kişilik grup halinde olmanızı, Çalışmaya engel olan durumunuzu belirtirseniz firma size iş konusunda yardımcı olacaktır.

oturduğunuz yerden Makyaj Pamuğu Paketlemesi yaparak evinizden para kazanma şansı elde edebilirsiniz. Firma ortalama 340000 adet makyaj pamuğu paketi sizden yapmanızı istemektedir. her pakette 20 tane halka pamuk olacak şekilde eksiksiz paketleme işlemi yapmanız gereklidir.

4 Yorum

  1. Ek ise ihtiyacım var ankara keciorende ikametgah etmekteyim.3 çocuğum var .okul ihtiyaçlarıni çıkarmak için .geri dönüş yaparsanız sevinirim.

  2. iki çocuk annesi bir ev hanımıyım çocuklarımın ihtiyaçlarını karşılamak için ek işe ihtiyacım var değerlendirir ve olumlu dönüş yaparsanız çok memnun olurum

  3. Merhabalar uşakta ikamet ediyoruz 4 bayanız evde paketleme işi yapmak istiyoruz. Dönüş sağlarsanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün